O mně

Foťák jsem objevila před pár lety, kdy jsem se začala focením živit, ale víceméně mě provázel již od dětství. Teprve ale před pár lety jsem si opravdu mohla říci – tohle chci dělat….ano, opravdu chci. Musela jsem si asi projít vším, co jsem kdy dělala, abych KONEČNĚ zakotvila u focení. Bez focení si už život nedokážu představit a stále dokola si opakuji – proč mi to trvalo tak dlouho ? Prostě proto, abych si to nyní užívala tak, jak si to užívám. Neskutečně mě to baví a naplňuje a…..přišlo to v pravý čas.

Považuji za zázrak zachytit momenty štěstí, lásky, radosti a všech emocí proto, abyste si po letech připomněli právě ten okamžik, kdy jsme to či ono fotili. To a ještě více se snažím na fotce zachytit. Proto fotím. Pro tu krásu, pro tu svobodu, pro ty emoce. Proto focení miluji. Protože je na fotce zachycen příběh, na který díky tomu nikdy nezapomenete. Focení jsou nekonečné a nikdy neopakující se příběhy, focení je film života, který si vždy rádi připomenete… focení je prostě láska.

Miluji portréty. Opravdu moc a když pominu starou dobrou pravdu, že každá žena je krásná a já v to věřím, snažím se totéž dokázat všem, které fotím. Nebudu a nechci vás nutit ke strnulému – řekni sýr. Chci být po celou dobu focení vaše přítelkyně, která vám poradí a pomůže. Po většinu času vás nechávám tvářit se tak, jak je to pro vás přirozené…. chci ve vás objevit to, kdy se na výsledné fotce poznáte a prohlásíte – ano, to jsem já… ale zároveň vám budu i radit a pomáhat, abych ve vás probudila to dosud nepoznané, tu rovinu, kterou vy neznáte a kterou objevím pro vás já.

MILUJI FOCENÍ, KDY VE VÁS OBJEVÍM KRÁSU A PŮVAB, O KTERÉM VY SAMI ANI NEVÍTE A VAŠE NADŠENÍ Z FOTEK JE PRO MĚ TOU NEJVĚTŠÍ ODMĚNOU.

Další fotografickou láskou se pro mě stalo focení svateb – i přes náročnou práci během celé svatby jsem schopna vnímat vaši nádhernou lásku, štěstí a emoce, které přenášíte i na mě. A já věřím, že na výsledných fotkách je to vždy znát.

Jsem ráda, když ve výsledku najdete na fotkách vše a kolikrát i mnohem více, co jste do nich vložili.